vpn-indir » Gelir – Reklam Ortaklığı Programı Açıklaması (Affiliate Disclosure)

Gelir – Reklam Ortaklığı Programı Açıklaması (Affiliate Disclosure)

Sitemizde tanıtımı yapılan bazı VPN hizmet sağlayıcılarıyla vpn-indir.com sitemiz arasında gelir – reklam ortaklığı programı (affiliate marketing programs) ilişkisi mevcut olabilmektedir. Kullanıcı tarafından sitemizde tanıtımı yapılan bazı VPN hizmet sağlayıcılarına ait banner / reklam / bağlantılarına tıklanılıp ilgili sitede ücretsiz / ücretli üyelik oluşturulduğu takdirde sitemiz bu işlemden dolayı komisyon / gelir elde edebilmektedir.

Sitemizde yer alan tüm yazılı ve görsel materyallerin tarafsız, doğru ve güncel olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Tüm çabalarımıza rağmen bazı bilgiler bizden kaynaklı hata veya VPN hizmet sağlayıcısına ait tekliflerin veya hizmet şartlarının değişmesinden dolayı eski / hatalı olabilir. Kullanıcıların VPN hizmet sağlayıcısının son güncel şartlarını kabul etmek ve/veya hizmetlerini kullanmak tamamen kendi iradesi ve sorumluluğundadır. Herhangi bir tutarsızlıktan veya güncel olmayan bilgiden dolayı sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Gelir / Reklam ortaklığı ilişkimiz olmasına rağmen VPN sağlayıcılarını nasıl karşılaştırıyoruz?

Sitemizde tanıtımı yapılan bazı VPN hizmet sağlayıcılarıyla gelir / reklam ortaklığı ilişkilerimiz olmasına rağmen karşılaştırma unsurlarımızda aşağıdaki parametreleri göze alıyoruz; sunucu zenginliği, işletim sistemi uyumluluğu, kurulum kolaylığı, performans ve abonelik ücretleri.

Sitemizde güncel olmayan / hatalı bir bilgi bulunduğunu düşünüyorsanız eğer bu durumu bizlere [email protected] sayfamızdan bildirebilirsiniz.